Enkay İnşaat Farkıyla Ay Yıldız Sitesi…

Enkay İnşaat Farkıyla Ay Yıldız Sitesi…

Yeni Türkiye ve yeni Konya’da farklı güzel oldukça ferah ve yaşanabilir daireler üreten Enkay İnşaat , yapımını kısa sürede tamamlanan ve anahtarları teslim edilen Altın Yıldız projesi hayata geçirdiği projelerden oldukça farklıdır.

Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektöründe oldukça farklı bir konsepte inşa edilen Ay Yıldız’da Kapalı otopark, çocuk parkı, geniş yaşam alanları mevcuttu. Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektöründe hareketliliğe neden olan AY Yıldız’da anahtar teslimi 2020 yılının son aylarında teslim edildi.

Kurulan site içerisinde hoşça vakit geçirmenizi ve hatta site dışına çıkmaya bile ihtiyaç durmayacak şekilde inşa edilen Ay Yıldız projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri sunulmaktadır. Projede Çocuk oyun alanları, spor alanları yeşil alan gibi aklınıza gelebilecek her türlü alan sizleri için düşünerek yapıldı.

Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektöründe faaliyet gösteren firmalar tarafından gıpta ile bakılan Ay Yıldız projesi Konya’da Emlak ve Konya’da İnşaat sektöründe sıkça konuşulmaya devam edeceğe benziyor. Çünkü bu proje şimdiye kadar üretilenlerden daha da farklı konumdadır. Şehir gürültüsünden bir o kadar sakin ama şehir merkezine de oldukça yakındır. Enkay İnşaat’ın farkının orada kendi gözlerinizle tanıklık edebilirsiniz.

Ev almadan önce bizimle tanışmanızı umuyor ve mutlu huzurlu, dayanıklı ve kaliteli yaşamın mimarı, Enkay İnşaatın farkını yaşama ve görmeye davet ediyoruz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Mebran Banyo

Mebran Banyo

Bursa Otelleri

Bursa Otelleri

Beylikdüzü Sigortalı Taşımacılık

Beylikdüzü Sigortalı Taşımacılık

Yün Cami Halısı Neden Tercih Edilmeli?

Yün Cami Halısı Neden Tercih Edilmeli?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir