Güncel Lazer Epilasyon Fiyatları

Güncel Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazerepilasyonun uzmanlar tarafından yapılan güncel tanımı , lazer ışınlarıyla kıl köklerinin yakılmasıdır. Bu uygulama beyaz tenli olan ve tüyleri koyu renk olan bayanlarda en olumlu sonucu verir Çünkü makinenin ışınlarının tüyleri görme olasılığı daha yüksek olur. Beyaza yakın renkteki bir tende siyah tüyleri görmek, esmer bir tende siyah tüyleri görme ihtimaline göre tabiki daha yüksektir. B

u sebeple müşterilerin satın alması gereken seans sayıları ve memnuniyet ödenen fiyat gibi etkenler değişiklik gösterebilir. Müşterilerin en çok merak ettiği konu izmir lazer epilasyon hakkında fiyatlarıdır. Fiyatlar ortalama olarak seans başına 60 tl den başlar. Bu fiyat koltuk altı bölgesine uygulanacak bir seans ücretidir. yaklaşık 7 seansta, tabiki müşterinin cilt ve tüy tipine göre değişiklik gösterebilir bir rakamdır, işlem tamamlanır ve koltuk altı bölgesi lazer epilasyonu içim müşteri ortalama olarak 400 tl ödemiş olur. izmir lazer epilasyon fiyatlarıda yaklaşık olarak bu düzeydedir.

Tabiki bu fiyat firmadan firmaya değişim gösterebilmektedir. Müşterilerden oldukça fazla soru gelen bir diğer başlık ise acı hissetme oranıdır. Kimi uzmanlar bu acının ağda / sir ‘in verdiği acının üzerinde olmadığını savunurken kimi müşteriler oldukça acı verdiğini söyler. Bu acı hissinin her müşteri tarafından farklı algılanmasının sebebi vücutlarındaki direnç farklılıkları ve acı ya olan dayanıklılıklarındaki farklılıklardır. Bu farklılıklar her müşterinin farklı bir düzeyde acı hissetmesine sebep olur. Ortama olarak fiyat’a ve acı oranına bakarsak, Kullanıcılar ağda yerine bu uygulamayı tercih eder.

Benzer Yazılar

Burun Estetiği Kimlere Yapılmalıdır?

Burun Estetiği Kimlere Yapılmalıdır?

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir