Farklı Aroma Seçenekleri ile IQOS Terea Modelleri

Farklı Aroma Seçenekleri ile IQOS Terea Modelleri

Philip Morris tarafından 2021 yılında piyasaya sunulan iqos iluma ve Prime elektronik sigara cihazları için özel olarak geliştirilen Terea modelleri, birbirinden farklı aroma seçenekleri ile kullanıcılara çeşitli seçenekler sunuyor.

Markanın Terea modelleri yalnızca Iluma ve Prime elektronik cihazları ile entegre bir şekilde çalışıyor. Terea’nın kullanıcılara bir ayrıcalık olarak sunduğu birçok yenilikçi ve üstün özellikleri bulunuyor.

Kolay Kullanım Avantajı Sunan IQOS Terea Regular

Yenilikçi Smart Core ısıtma teknolojisi ile üretilen iqos Terea modelleri, yoğun ve zenginleştirilmiş birbirinden farklı aroma seçenekleri barındırıyor. Yalnızca Iluma ve Prime cihazları ile kullanılabilen Terea Regular modelleri, tütünü yakmadan ısıtarak daha sağlıklı bir kullanım avantajı sunuyor. Üstelik Terea Regular aroma serilerinin tütün kalıntısı bırakmayan özelliği, kullanıcılara pratik ve hızlı kullanım ayrıcalığı sağlıyor.

Nane Serinliği Hissettiren IQOS Terea Menthol

Tütün ile karıştırılarak farklı aromalar şeklinde karşınıza çıkan Terea Menthol, tüketildiği ilk andan itibaren nane ferahlığı ile kullanıcılar üzerinde kalıcı bir etki bırakıyor. Smart Core Induction yenilikçi teknolojik tasarımı ile bıçaksız bir kullanım ayrıcalığı sunan Terea Menthol, duman oluşturmadığı için kokusuz bir kullanım ile kullanıcılarını memnun ediyor.

Benzersiz Aroma Kokuları ile IQOS Terea Yeni Ürünler

Iqos’un elektronik sigara cihazları ile kullanılabilen Terea’nın yeni çıkan aroma modelleri, sağlıklı ve rahat bir kullanım avantajını kullanıcılara sunmaya devam ediyor. Baharat ve birbirinden farklı aromalar ile zenginleştirilen Terea modelleri, Marlboro içim hissiyatı oluşturduğu için çok sık tercih ediliyor.

Genel olarak yumuşak içimden hoşlananlar için farklı aroma seçenekleri bulunduran Terea’nın yeni çıkan modelleri, yoğun tütün aroması ile aranan farkı ortaya koymayı başarıyor. ıqos sigara modelleri ile siz de benzersiz aromaları ağzınızda hissedebilir, ihtiyacınız olan nikotini en sağlıklı şekilde karşılayabilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Isı Yalıtımı Nedir? Ne İşe Yarar?

Isı Yalıtımı Nedir? Ne İşe Yarar?

Dayanıklı Endüstriyel Mutfak Ürünleri

Dayanıklı Endüstriyel Mutfak Ürünleri

Baffle Tavan Çeşitleri Nelerdir?

Baffle Tavan Çeşitleri Nelerdir?

İzolasyon Mantolama Sistemleri

İzolasyon Mantolama Sistemleri

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir