Elektronik Sigarada Son Teknoloji

Elektronik Sigarada Son Teknoloji

Teknolojinin gelişmesi ile çok önemli bir yol alan elektronik sigara kullanımında ıqos özellikleriyle kullanıcıların ilgi odağı haline geldi.

ıqos elektronik sigara kullanıcılarına inanılmaz bir tat veren ve tütünü yakamayan çok özel model olarak herkes tarafından merak konusu olmaktadır. Sunmuş olduğu özellikler ve avantajlar sayesinde ürüne olan ilgi her geçen gün daha da artmaktadır. Tütünü yakmadan şen son 350 derecede buharlaşmasını sağlayan dijital bir sigara olan ıqos normal sigaralara göre daha az zararları bulunmaktadır.

Yeni Tasarım İqos İluma

Elektronik sigara alanında en yeni model olan iqos İluma tütünleri yakmadan içeride ısıtılarak dumansız sigara ihtiyacını karşılayan üründür. Özel tasarım ürün zarif, anodize alüminyum doku kaplama ve son derece sağlam özelliklere sahiptir. Renk seçenekleri bulunan ürün kullanıcılara büyük kolaylıklar sunmaktadır.

İqos 3 Duo Son Model

İnsanların sigara ihtiyaçlarını karşılamak için özel tasarım olan son modelin Heets arasında şarj etmeden iki ardışık kullanımı mümkün olmaktadır. Dünyada en çok tercih edilen ürün ısı yanmaz marka olarak bilinen Iqos sigara kullanıcıların en zarar görmesi ve daha sağlıklı ürünleri üretmek için çalışmalarına devam etmektedir. iqos 3 duo kompakt tasarım ve çeşitli sıcaklıklara uzun süre dayanabilecek özelliklerde üretilmiştir. Özel tasarım ürün son derece hızlı şarj olma özelliğine sahip olup istediğiniz zaman kullanım kolaylığını sizlere sunmaktadır.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Bursa Arçelik

Bursa Arçelik

Mobil Oyunlarda Kullanılan Sesler

Mobil Oyunlarda Kullanılan Sesler

Kepenk Sistemleri ile Mağazanızda Güvenliği Sağlayın

Kepenk Sistemleri ile Mağazanızda Güvenliği Sağlayın

Ostim Etiket Hizmetleri Ve Üretim Boyutları

Ostim Etiket Hizmetleri Ve Üretim Boyutları

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir