Mobil Oyunlarda Kullanılan Sesler

Mobil Oyunlarda Kullanılan Sesler

Mobil oyun yaptırma esnasında ses ve görsel açıdan bütün gereksinimleri Buse Game olarak karşılıyoruz. Google Play’de oyunlarınızı satabilirsiniz.

Mobil oyun yaptırma kodlama sorunu olmadan kazançlı çıkacağınız bir işlemdir. İstediğiniz oyunu yaptırarak satışa sunabilir ve binlerce kişinin almasını sağlayabilirsiniz.

Savaş Oyunları | Mobil Oyun Sesleri

Android ve diğer sistemlerde birçok oyun türünü kolayca istediğiniz gibi hazırlıyoruz. Mobil oyun seslerinde zıplama sesi, oyun türüne göre tüm aşamalardaki sesler oluşturulmaktadır. Geniş kapsamlı mobil oyun hizmetleri olarak eğlencenizin kazanca dönüşmesinde ses etkileşimi de önemlidir.

Oyun sesleri modlara göre değişebilmektedir. Savaş oyunları, Angry Birds benzeri oyunlarda tablet desteği de verilebilmektedir. Ölme sesi, korkma sesi, kazanma, maden sesi vs. uygun şekilde eklenmektedir.

Google Play üzerinde oyun açıklamaları, aileler ve çocuklar için genişletici kategoriler vs. desteklerini vermekteyiz. Mobil uygulama türlerinde paket hizmetlerden maksimum verimle faydalanabilirsiniz. Başlangıç aşamasında %25 oranında ödeme alınmaktadır. Birçok reklam desteğini de firmamızdan alabilirsiniz.

Mobil Oyuna Reklam Eklemek

Reklamlar mobil oyun çeşitlerinde en önemli bölümlerden biridir. Admob ile oyunlarınızın görüntülenmesi ve indirilmesinden kazanç sağlanabilir. Oyunlarınız tamamlandıktan sonra size tüm yükleme ve ek reklam hizmetlerinde kapsamlı destek sunmaktayız. Apple oyunlarında geliştirici hesabı ayrıca desteklenmektedir. Optimizasyon kısımlarında en önemli bölümleri atlamadan kazancınızın odakta olmasını sağlamaktayız.

Sonsuz, ilerlemeli ve bilgi yarışması gibi oyun modları vardır. Oyundaki kaliteli karakterler konusunda fikir alışverişi yapılmaktadır.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Bursa Arçelik

Bursa Arçelik

Elektronik Sigarada Son Teknoloji

Elektronik Sigarada Son Teknoloji

Kepenk Sistemleri ile Mağazanızda Güvenliği Sağlayın

Kepenk Sistemleri ile Mağazanızda Güvenliği Sağlayın

Ostim Etiket Hizmetleri Ve Üretim Boyutları

Ostim Etiket Hizmetleri Ve Üretim Boyutları

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir