İzolasyon Mantolama Sistemleri

İzolasyon Mantolama Sistemleri

İzolasyon mantolama sistemleri teknik alt yapı çözümlerimizde binalarınızın en iyi yalıtımlı hale gelmesini sağlamaktadır. Başvurularınızda bilgilendirme analizle işlem yapılır.

İzolasyon mantolama sistemleri kendi içerisinde birçok farklı yolla uygulanabilen işlemdir. Teknik yeterlilik ve analizle başladığımız işlemlerde size gereken kapsamlı hizmeti vermekteyiz. Ekonomik anlamda kalıcı bir tasarruf hedefiniz varsa bina mantolama çözümlerine bakılabilir.

Söve Uygulaması Nedir?

Söve mantolama sistemleri içerisinde adı pencerelerle daha sık anılan bir uygulamadır. Yapılan işlemin temel amacı cam vs. bölgesinden gelecek olan sıvıları engellemektir. İçeri yağmur suyu girmemesi için özel yapılan bir tasarım olursa, mimari estetik de katkı sağlayabilir. Yani işlevsel yönden fayda sağlanırken pencerenin dikey kısımları, kenarları oluşturulur.

Kapı üst bölümlerine yatay şekilde de dışa doğru bir söve uygulaması yapılabilir. Bu uygulamada ana malzeme genellikle mermer, doğal taş, alüminyum vs. içeriklerden oluşmaktadır. Malzeme açısından söve sistemi tamamlayıcı bir mantolama sistemi gibi düşünülebilir.

İzolasyon Mantolama Katkısı

Dış cephe mantolama sistemlerinde en temelde tasarruf ve sağlıklı yaşam alanı katkısı bulunmaktadır. İmalatını yaptığımız mantolama işlemlerinde analizlere göre ilerleme sağlanmaktadır. Genel ve detaylı mantolama uygulamalarında ısı ve ses yalıtımlarında gereken çözümler sağlanmaktadır. bina tamamında oluşturulan mantolama sistemi her daire için çözüm anlamına gelmektedir.

İzolasyonun nasıl yapılacağı konusunda Metpor Dekor ile tüm detayları görüşebilirsiniz. Kontrol edilebilir havalar nedeniyle alanda ekonomik ilerleme sağlanacaktır.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Farklı Aroma Seçenekleri ile IQOS Terea Modelleri

Farklı Aroma Seçenekleri ile IQOS Terea Modelleri

Isı Yalıtımı Nedir? Ne İşe Yarar?

Isı Yalıtımı Nedir? Ne İşe Yarar?

Dayanıklı Endüstriyel Mutfak Ürünleri

Dayanıklı Endüstriyel Mutfak Ürünleri

Baffle Tavan Çeşitleri Nelerdir?

Baffle Tavan Çeşitleri Nelerdir?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir