Kutu Harf Tabela Modelleri 2021

Kutu Harf Tabela Modelleri 2021

Diğer tabelalardan farklı olarak çok çeşitli malzemelerden yapılan bu tabelalar, lazer ve Router gibi cihazlar ile kesilerek firmaların isim ve logoları oluşturulmaktadır. Malzemeler kesildikten sonra bu harfler boyanır ve kutu harf tabela bir araya getirilir. Yapılışı oldukça zahmetli olan bu tabelalar, hem ilgi çekici, hem de oldukça zarif olmaları sebebi ile oldukça tercih edilmektedir. Özellikle, kapalı ortamlarda ve alışveriş merkezlerinde tercih edilen bu tabelalar, şıklığı ve gösterişi ile dikkat çekmektedir.

Plexiglas kutu, Pirinç kutu, Köpük kutu, Alüminyum kutu, Dekota kutu ve Paslanmaz krom kutu gibi çeşitleri bulunan bu tabelalar sağladığı avantajlar ile de ilk tercihler arasında oluyor. Kutu harf tabelalar işletmenin ismini en iyi şekilde temsil ettiği ve reklamını daha iyi yaptığı için tercih sebebi oluyor. Genellikle büyük boylarda yapıldıkları için kolayca dikkati üzerlerine çekebiliyorlar. Özellikle alışveriş merkezleri için en ideal olan tabela türüdür. Bildiğiniz gibi alışveriş merkezlerinde pek çok marka var ve hemen hemen hepsinde de gösterişli tabelalar bulunmaktadır. İster istemez dikkat çeken bu tabelalar kutu harf tabelalardır.

Çoğunlukla insanların çok daha fazla yoğun oldukları yerlerde bir mekanın veya bir markanın kolayca fark edilmesinde oldukça etkilidir. Canlı renkler ile yapılması ve istenildiğinde ışıklı olarak tasarlanması da firmanın dikkat çekmesinde önem taşımaktadır. Firmalar tanıtım ve reklam için bu tabelaları tercih ederek daha kolay fark edilmeyi sağlıyorlar. Siz de firmanızın dikkat çekmesini istiyorsanız kutu harf tabelalardan yaptırarak amacınıza ulaşabilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Mebran Banyo

Mebran Banyo

Bursa Otelleri

Bursa Otelleri

Enkay İnşaat Farkıyla Ay Yıldız Sitesi…

Enkay İnşaat Farkıyla Ay Yıldız Sitesi…

Beylikdüzü Sigortalı Taşımacılık

Beylikdüzü Sigortalı Taşımacılık

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir