Bir Tık ile Çiçek Göndermek Mümkün mü?

Bir Tık ile Çiçek Göndermek Mümkün mü?

Çiçekler kadınları temsil ederler. Peki, çiçekler neden kadınlarla özleştirilmiştir? Hani derler ya kadınlar bir çiçektir. Çünkü kadınlar narindir, tıpkı çiçekler gibi güzel sözden, ilgiden, bakımdan hoşlanır. Çiçeklerde öyle değil midir? Sulamazsan güzel sözler söyleyip sevgiyle büyütmezseniz solup giderler. Çiçekler girdiği her ortama farklılık katar güzellik katar kadınlarda öyle değil midir?

Girdiği her ortama güzellik katmazlar mı? Herkesin sevdiği kendiyle kişiliğiyle özleştirdiği bir çiçeği vardır. Örneğin kimisi çok zarif olan orkideyi kimisi kırmızı gülü kimisi ise çok muhteşem olan papatyaları sever. Çiçekler hoş kokularıyla oldukları kadar, anlamlarıyla da insanları büyülemeye devam ediyor. Bazı çiçekler sevgiyi anlatırken bazısı kırgınlığı gösterir. Bazı çiçekler bağlılığı ve saflığı simgelerken bazıları ise ayrılığı ve hüznü gösterir. İnsanlarda sevdiklerine ve sevgililerine duyduğu sevgiyi, aşkı, kırgınlığını tutkusunu ve özrünü en güzel çiçeklerle gösterir.

Örneğin kırmızı gül Aşkı ve sevgiyi simgelerken siyah güller acı dolu hüzünlü bir vedayı simgeler. Açelyalar sevdiklerinize ve sevdiğinize karşı duyulan özlemi, nergisler karşınızdakine karşı duyulan saygıyı gelincikler ise sevgiliye kavuşmayı simgeler. İşte çiçekler böylesi muhteşem güzelliğinin yanı sıra büyüleyici bir dile sahiptir. Sizde muhteşem duygularınıza tercüman olan bir çiçek ve duygularınızı en güzel şekilde anlatmak istiyorsanız çiçeklerin bu dilinden yararlanın. Emin olun ki hiç pişman olmayacaksınız, sevdiklerinizin yüzündeki o tebessümü görmek emin olun ki dünyadaki bütün her şeye değer. Çiçekler gibi mis kokulu günler dilerim.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Evden Eve Nakliyat Firması Adresleri

Evden Eve Nakliyat Firması Adresleri

Blockchain Nedir?

Blockchain Nedir?

Blockchain Nedir?

Blockchain Nedir?

Petrol Fiyatları Nelerden Etkilenir?

Petrol Fiyatları Nelerden Etkilenir?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir